Erik Holm besoek Riebeeckrand

Erik en Seniorraad 2
Die bekende akteur, regisseur en nuusleser, Erik Holm, het Maandagoggend Riebeeckrand se leerders tydens hul saalopening kom toespreek. Erik se positiewe uitkyk op die lewe het Riebeeckrand se leerders diep geraak. Hy het baie klem gelê op samehorigheid, ondersteuning, positiewe gedagtes en tyd wat jou mees kosbaarste besitting is. Leerders is gemotiveerd en wil graag so passievol en gedrewe soos Erik wees.

Dit is vir ons belangrik om ons leerders gemotiveerd te hou. Daarom reël ons dikwels dat bekende kunstenaars Riebeeckrand kom besoek, sodat hulle met ons leerders kan praat en hulle inspireer. Ons visie is “Leef met hoop” en ons streef dit graag na. Dit is lekker om ons Riebeeckranders gelukkig te sien en hulle te help om doelwitte te genereer en daardie doelwitte na te streef.

Erik en Seniorraad seuns  Erik hoofleiers en hoof 2